Lodní linka T91

Lodní doprava v úseku Ústí nad Labem - Litoměřice - Roudncie nad Labem - Brandýs nad Labem turistické lodní linky T91 během sezóny 2021.

Lodní linka T91 Ústí nad Labem - Litoměřice - Roudncie nad Labem - Brandýs nad Labem

Na této lince probíhá několik plaveb. Využít tak můžete loď při cestě z Ústí nad Labem - Roudnice nad Labem; Ústí nad Labem - Litoměřice/Křešice,Nučnice; Litoměřice - Mělník; Roudnice nad Labem - Brandýs n.L., Stará Boleslav;

Podrobný jízdní řád naleznete na jr.kr-ustecky.cz nebo

Pro letošní sezónu je opět připravena řada mimořádných plaveb, večerní a odpolední plavby, nedělní pohodová plavba nebo plavby za hranice Ústeckého kraje například do Mělníka nebo Brandýsa nad Labem, u kterých je dobré část cesty propojit s jízdou na kole po Labské stezce.

DOBRÉ VĚDĚT

V případě vodního stavu Labe pod zdymadlem v Ústí nad Labem pod 150 cm je zajištěna náhradní autobusová doprava v úseku Ústí n.L. centrum – Ústí n.L. Vaňov dle platných jízdních řádů.

Plavba lodi, tj. případné zpoždění i odřeknutí plavby závisí na plavebních podmínkách, zejména na zaručeném vodním stavu na vodočtu Ústí nad Labem (www.pla.cz).

Pokud pro váš výlet využijete kromě lodi také vlak nebo zelené autobusy, zvažte možnost zakoupení integrované papírové jednodenní síťové jízdenky.

Cenu vašeho konkrétního jízdného zjistíte v tarifním počítadle DÚK na www.dopravauk.cz.

V případě dalších dotazů k plavbám DÚK volejte na telefonní linku - 601 382 143, e-mail: dispecerlod@post.cz. Pro skupinové rezervace pište na kapitan@labskaplavebni.cz.