Kulturní akce v KD Říp

Informace ke kulturním akcím Říp o.p.s. ke konci roku 2020.

Kdy:

06.11.2020 - 01.01.2021
Adresa:

Informační a dopravní centrum Podřipska
Arnoštova 88
413 01 Roudnice n. L.
www.kulturaroudnice.cz
infocentrum@kulturaroudnice.cz
Telefon: +420 412 871 501-2
Facebook

Informace ke změnám kulturních akcí a platnosti vstupenek.

Kompletní seznam akcí pořádaných Říp, o.p.s., u kterých bylo konání ovlivněno vládními opatřeními v souvislosti s druhou vlnou koronaviru, a veškeré další informace ke změnám, zrušení akcí a platnosti již zakoupených vstupenek, naleznete na www.kulturaroudnice.cz/opatreni. Jednoduše se z něj dozvíte, jestli byla akce zrušena nebo přesunuta.

Pro bližší informace je vám k dispozici Informační a dopravní centrum Podřipska Roudnice nad Labem, a to v pracovní dny na tel. lince 412 871 501 a 412 871 502 nebo emailu vstupenky@kulturaroudnice.cz.

Rádi vám poradíme nebo pomůžeme s výměnou vstupenek. Než nás kontaktujete, připravte si prosím kód alespoň jedné vstupenky, který naleznete vedle čárového kódu.

Moje akce byla zrušena
Vstupenky můžete vrátit prostřednictvím Informačního a dopravního centra Podřipska, které vám vystaví voucher, jehož hodnotu následně můžete uplatnit k nákupu vstupenek na jakoukoliv jinou akci.
Termín akce byl nebo bude změněn
Vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín a není třeba je měnit. Pokud vám nový termín nevyhovuje, můžete je prostřednictvím Informačního a dopravního centra Podřipska vyměnit za voucher.
Proč nabízíte voucher a nevracíte peníze?
Řídíme se zákony č. 247/2020 Sb. a č. 448/2020 Sb, o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Pořadatel namísto peněz vydá poukaz ve výši zaplaceného vstupného, který lze následně uplatnit k nákupu jiných vstupenek. Platnost poukazu je do 31. října 2022. * Pokud jste rizikovou skupinou podle § 5 odst. 3, můžete požádat o přímé vrácení peněz.
Kde získám bližší informace?
K dispozici je vám Informační a dopravní centrum Podřipska Roudnice nad Labem, a to v pracovní dny na tel. lince 412 871 501-502 nebo emailu vstupenky@kulturaroudnice.cz.

Rádi vám poradíme nebo pomůžeme s výměnou vstupenek. Než nás kontaktujete, připravte si prosím kód alespoň jedné vstupenky, který naleznete vedle čárového kódu.