high quality richard mille replica plays a great deal of importance on the quality of the product.
fausse rolex take control at least forty years.
how to clean male sex doll fixed vagina?
why put cornstarch on realistic sex dolls?
women work http://beautystic.com in public

Hlavní turistická sezóna na Podřipsku se rozjíždí

S postupným rozvolňováním protiepidemických opatření přichází start hlavní turistické sezóny. Rok 2021 přináší do turismu na Podřipsku řadu novinek.

Kdy:

14.05.2021 - 30.06.2021
Adresa:

Informační a dopravní centrum Podřipska
Arnoštova 88
413 01 Roudnice n. L.
www.vyletnarip.cz
infocentrum@vyletnarip.cz
Telefon: +420 412 871 501-2
Facebook

Tou největší z nich je nový městský okruh „Roudnice nad Labem v proměnách staletí“, který své účastníky prostřednictvím interaktivní aplikace provede od pravěké Roudnice až do 20. století. Pomocí načítání QR kódů, které jsou umístěny na cedulích v centru města, se návštěvníkovi postupně odkrývá v chytrém telefonu mapa s cestou, kterou předem nezná. Při úspěšném absolvování trasy dojde k cíli, kde po zadání kódu získá účastník odměnu. Abyste si mohli okruh projít, potřebujete k tomu vstupenku, kterou zakoupíte v Informačním a dopravním centru Podřipska, chytrý telefon, připojení k internetu a dobrou náladu.

Milovníky historických památek potěšíme rozšířenou expozicí na roudnickém zámku. Prohlídkový okruh je nově veden do 2. patra zámku, kde návštěvníky čekají výstavy o Maxovi Lobkowiczovi, Lobkowiczové a hudba či Vojenská hudba. Také věž Hláska přivítá své návštěvníky s novou expozicí, která vznikla za spolupráce s Podřipským muzeem a Galerií podřipských betlémů v Bechlíně. Výstava prezentuje tehdejší venkovský život a lidové tradice na Podřipsku. Nově byla rovněž na věži nainstalována turistická kamera zabírající pohled na Labe a České středohoří. Záběry z kamery budou veřejně přístupné na zde na webu.

Římskokatolická farnost také otevírá své památky – kostel Narození Panny Marie a augustiniánský klášter společně s rotundou sv. Jiří a sv. Vojtěcha na Řípu.

Vášniví vinaři či jen fanoušci dobrého vína se mohou těšit na nový vinařský okruh na Sovici. Pomocí nainstalovaných tabulí kolem vinic se návštěvník seznámí s odrůdami révy vinné. Také turisté a obyvatelé města narazí na novou tabuli s mapou města a turistickými cíli v Roudnici nad Labem, která je umístěna na Karlově náměstí před městským úřadem. Změnou prošly také turistické trasy (modrá a červená) na Říp. Obě tyto cesty jsou nyní vedeny přes ulici Očkova kolem zámku a galerie, poté se v Řipské ulici rozcházejí. Zatímco červená pokračuje přes ulice Na Urbance a Kpt. Jaroše, modrá směřuje ke Kratochvílově rozhledně přes ulici Riegrova. Tím se dostáváme k poslední novince, kterou bude nový stánek na Řípu, kde bude možné zakoupit vyhlášené lobkowiczké víno a drobnější suvenýry.

Věříme, že i přes nelehkou dobu, kterou prožíváme, bude letošní turistická sezóna na Podřipsku úspěšná.

Jiřina Marhevková, Říp, o.p.s.

vdcasino
freebet