Adventní farmářské trhy 12. 12.

Říp, o.p.s. a Roudnické trhy, z.s. v sobotu 12. prosince připravily druhé Adventní farmářské trhy, které opět z důvodu vládních opatření proběhly v komornější podobě bez kulturního programu.

Kdy:

12.12.2020 - 31.01.2021
Adresa:

Informační a dopravní centrum Podřipska
Arnoštova 88
413 01 Roudnice n. L.
www.kulturaroudnice.cz
infocentrum@kulturaroudnice.cz
Telefon: +420 412 871 501-2
Facebook

Stánkový prodej na Husově náměstí nabídl kvalitní lokální produkty a sortiment s vánočním zbožím. Velký zájem byl opět o prohlídky rekonstruovaného Kulturního domu Říp. Nejen výborná káva nalákala návštěvníky do Caffé Říp.

Vánoční náladu dokreslovala Ježíškova adventní stezka, která propojila adventní trh s dalšími místy. Informační a dopravní centrum Podřipska fungovalo jako výchozí místo a pokladna prohlídek zámku, hradu a věže Hláska, zároveň nabídlo krásné vánoční balíčky s upomínkovými předměty Roudnice nad Labem. U tzv. Vinného pavilonu si lidé mohli nakoupit víno Lobkowiczkého zámeckého vinařství. Ježíškova stezka vás rovněž zavedla do café Ve městě. Na stezce, připravené ve spolupráci se spolkem Teofil, čekalo na děti několik zábavných úkolů.

O vánoční atmosféru nepřijdete ani příští neděli. Od 14:30 si u vánočního stromu na Karlově náměstí si můžete poslechnout vánoční koledy v podání Podřipského žesťového kvintetu.