Na veletrzích cestovního ruchu bylo prezentováno i město Roudnice nad Labem

V rámci destinace České středohoří a Podřipsko se na dvou vyhlášených veletrzích cestovního ruchu prezentovalo město Roudnice nad Labem se svou kampaní www.vyletnarip.cz.

Kdy:

19.2.2018 - 31.1.2019

V rámci destinace České středohoří a Podřipsko se na dvou vyhlášených veletrzích cestovního ruchu prezentovalo město Roudnice nad Labem se svou kampaní www.vyletnarip.cz.

Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech České republiky Regiontour se uskutečnil v Brně ve dnech 18. – 21. 1. 2018. Populární Holiday World, již 27. ročník mezinárodního veletrhu cestovního ruchu, přivítal návštěvníky ve dnech 15. – 18. 2. 2018.

Na obou veletrzích projevily zástupy návštěvníků různých věkových kategorií enormní zájem o propagační materiály města Roudnice nad Labem. „Letáčků Výlet na Říp a Podřipsko dětem zahrnujících kromě informací o památkách města také tipy na výlety na Podřipsku či tipy na sezónní dopravu se na obou akcích rozdalo po stovkách kusů. Rovněž cykloturistickou mapu Roudnice nad Labem a okolí uvítalo nespočetné množství zájemců o tuto malebnou oblast“, sdělila Ivana Racková z obecně prospěšné společnosti Říp. „Velký zájem byl dále o informace týkající se možnosti podnikání cyklovýletů na trase Labské stezky, jež Roudnicí nad Labem prochází, a o informace vážící se k památné hoře Říp“, podotkla dále Ivana Racková.

Říp, o.p.s.