Na veletrhu For Bikes byly představeny turistické cíle Roudnice nad Labem a Podřipska

Ve dnech 29. - 31. 3. 2019 se uskutečnil v PVA EXPO PRAHA v Letňanech For Bikes - největší cyklistický veletrh v České republice.

Kdy:

1.4.2019 - 31.12.2019
Adresa:

Informační a dopravní centrum Podřipska
Arnoštova 88, 413 01 Roudnice n. L.
Tel.:+420 412 871 501-2
infocentrum@vyletnarip.cz
www.vyletnarip.cz

Facebook

Ve dnech 29. - 31. 3. 2019 se uskutečnil v PVA EXPO PRAHA v Letňanech For Bikes - největší cyklistický veletrh v České republice. Tento veletrh otvírá každoročně cyklistickou sezónu a nabízí cyklosortiment pro všechny věkové i výkonnostní skupiny obyvatel. Vystavovatelé představili návštěvníkům novinky v oblasti kol a elektrokol, koloběžek, doplňků, výživy, oblečení a veškerých služeb spojených s cyklistikou a cyklodopravou – mapy, navigace, kamery, cyklostezky, bikeparky, cyklozájezdy. Součástí veletrhu byl i bohatý doprovodný program.
Nechyběly zde stánky s informačními materiály o atraktivních cykloturistických cílech. Jedním z nich byl i stánek Destinační agentury České středohoří, na kterém byly představeny turistické cíle města Roudnice nad Labem a Podřipska. Návštěvníci se seznámili s kampaní www.vyletnarip.cz. Propagována byla Labská stezka na Podřipsku – cyklisty oblíbená a stále více vyhledávaná. Možnosti vyžití na trase Labské stezky a jejích odbočkách v destinaci České středohoří a Podřipsko si milovníci cykloturistiky odnášeli v podobě tištěných letáků, cykloprůvodců či cykloturistických map. Tyto materiály jsou k dispozici i v roudnickém Informačním a dopravním centru Podřipska.

Říp, o.p.s.